KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14808131
nr 1480 8131
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Collage, "Busshållplatsen". Signerad a tergo. Bildmått: 41x43 cm, yttermått inklusive ram: 60x60 cm
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:37:41
Mona Starfelt
Läs mer om Mona Starfelt